پیام تبریک رئیس واحد یادگار امام خمینی(ره) به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

۰۸ تیر ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۶ کد : ۳۳۲۴ اخبار حوزه ریاست
تعداد بازدید:۲۹۴

دکترسید فرج الله موسوی در پیامی فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت .

متن پیام  بدین شرح است:
                                                   

                                                              بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِیَ أُنزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ

بار دیگر ماه مبارک رمضان ماه عبادتهای عاشقانه ، نیایشهای عارفانه و بندگی های خالصانه فرا رسید، و خداوند متعال فرصت حضور در بهترین ماهش را بر ما ارزانی داشت تا با بهره گیری از تعالیم جانبخش الهی، تاسی از سیره نبی مکرم اسلام و ائمه اطهار(ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه های این ماه بشوییم و از لابلای لحظه های نابدعا و سجاده هایمان لذت نزدیکی به معبود را در حد وسع و توانمان درک ‌نمائیم.

ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُُنس با محبوب جاودانه را پدید می آورد و شهد و مناجات و نیایش را در کام انسان میریزد،در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان، سلطه عادت‌ها و غریزه‌ها بر زندگی انسان کاهش می‌یابد، غفلت‌ها زدوده می‌شود. اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت می‌گردد، تلاوت قرآن و رعایت تقوا، زمینه تعالی  و بازگشت به فطرت الهی و زندگی عالی انسان را فراهم می سازد

ماه مبارک رمضان، فرصتی استثنایی و بس گرانقدر و ارزشمند است که باید با برنامه‌ریزی صحیح به استقبال آن برویم، این ماه فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات نیایش را در کام انسان، حلاوت می‌بخشد.

 اینجانب فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان، ماه شناخت و معرفت، ماه عبادت و بندگی، ماه شکستن بت‌های نفس و سجده‌ی عشق بر درگاه معبود یکتا را به عموم مسلمانان، هموطنان گرامی و جامعه دانشگاهی به ویژه استادن، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام  خمینی(ره) تبریک عرض نموده و از درگاه حق تعالی آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان را مسألت می نمایم و انشاءا... همه ما با بهره گیری معنوی از لیالی پرفضیلت ماه مبارک رمضان، از سفره پر برکت فیوضات الهی در این ماه مبارک بهره مند گردیم. 


               دکتر سیدفرج اله موسوی

                                                رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره)

نظر شما :