پیام دکتر سید فرج الله موسوی به مناسبت یوم الله 22 بهمن

۲۵ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۹ کد : ۳۳۷۵ اخبار حوزه ریاست
تعداد بازدید:۳۲۹
 

 متن کامل این پیام  به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله22بهمن ماه، ایام به ثمر رسیدن مجاهدت ها و جان فشانی های مردان و زنان آزاده ایران سرافراز و کلید گشاینده درهای فتح و پیروزی به روی ملت بزرگ ایران است که با رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) «استقلال »،« آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.

بر همه ماست که قدردان خون شهدا، امام شهدا و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب که اکنون تحت زعامت و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اقدامات و تلاش های ارزشمند دولت تدبیر و امید، عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است، کوشا بوده و تلاش کنیم.

اینجانب فرارسیدن ایام غرور آفرین و شکوهمند  یوم الله22بهمن، سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به مقام عظمای ولایت و به همه ملت شریف ایران و عموم دانشگاهیان فرهیخته  تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

بی تردید جامعه دانشگاهی و دانشجویی دانشگاه  اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری همگام با مردم مؤمن، انقلابی و ولایتمدار امسال نیز  همانند سال های گذشته، حضوری پرشور و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، داشته و ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام راحل، بیعتی مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خواهند داشت.

 

دکتر سیدفرج الله موسوی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام خمینی(ره)

 


نظر شما :