پیام نوروزی رئیس واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

۱۶ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۵ کد : ۳۳۸۸ اخبار حوزه ریاست
تعداد بازدید:۳۴۷

 دکتر سیدفرج الله موسوی با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را به جامعه دانشگاهی به‌ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری تبریک گفت.

 

متن پیام ایشان بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

«فانظُر اِلیً ءَاثَرِ رَحمَتِ اللهِ کَیفَ یُحیِ الارضَ بَعدَ مَوتِها اٍنَ ذَلِکَ لمُحیِ المَوتیَ وَ هُوَ عَلیَ کُلِ شَیءٍ قَدیرٌ» (روم، 50)

 

«پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می گرداند. در حقیقت، هم اوست که قطعا زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست»

 با فرا رسیدن سال نو و بهار دل انگیز، نوای امید از بام تا شام بر رواق دل ها طنین انداز است تا همپای امیدها، دل ها را به نور ایمان برافروزیم و دست ها را با تحول و شکوفایی همراه سازیم.

 خدا را شاکریم که در سال 93 با تدابیر ارزنده جناب آقای دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه و تلاش بی وقفه استادان، کارکنان و دانشجویان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری، توانستیم با راه اندازی رشته های جدید، جذب اعضای هیأت علمی توانمند، بهره برداری از پیشرفته ترین فناوری های آموزشی و پژوهشی و تقویت هرچه بیشتر سطح علمی در دانشگاه در راستای تحقق دستاورد های علمی و فرهنگی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نمائیم.

اینجانب ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند شما سروران گرامی در سال93 فرا رسیدن سال نو و عید نوروز باستانی را به جامعه دانشگاهی به ‌ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری تبریک عرض نموده، امید است در سال جدید با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با پیروی از منویات مقام عظمای ولایت حضرت  آیت الله العظمی خامنه ای" مدظله العالی "در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی پیروز و سر بلند باشید.

  

و من الله التوفیق

دکتر سیدفرج الله موسوی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

  


نظر شما :