برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثار گر واحد یادگار امام(ره) شهرری

۰۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۳ کد : ۳۴۰۱ اخبار حوزه ریاست
تعداد بازدید:۲۹۲

 جلسه ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد با حضور دکترسیدفرج الله موسوی رئیس واحد شهرری، حسین نصرالله رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری و تعدادی از مسئولین ومعاونین هر دو سازمان و با هدف تعامل هر چه بیشتر در سالن کنفرانس دفتر ریاست برگزار گردید

 در ابتدای جلسه رئیس واحد یادگار امام(ره) شهرری، ضمن خیرمقدم به مسولین بنیاد شهید شهرستان ری در سخنانی خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا به ویژه فرزتدان آنها را یک وظیفه همگانی دانست و افزود: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) در زمینه ارتقای سطح فرهنگی، آموزشی، علمی و پژوهشی دانشجویان عضو ستاد اهتمام و توجه ویژه ای دارد.

دکتر دکترسیدفرج الله موسوی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی مشکلات دانشجویان و تعامل هر چه بیشتر این واحد دانشگاهی با اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری و ارائه راهکارهای مناسب برای حل این مشکلات عنوان کرد و افزود: مهمترین دغدغه مسئولین دانشگاه برطرف کردن مشکلات و موانع  دانشجویان شاهد جهت ارتقای سطح تحصیلی آنها است.

وی گفت: در این واحد دانشگاهی شرایطی فراهم شده است تا دانشجویان عضو خانواده معظم شهداء و ایثار گران بدون هیچ مشکلی به ادامه تحصیل بپردازند و به جز درس خواندن دغدقه ای دیگر نداشته باشند.

وی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از زحمات آقای نصراله رئیس بنیاد شهید شهرستان ری و مسوول ستاد شاهد در حل مشکلات دانشجویان، ارتقاء و بهبود سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر را از وظایف دانشگاهها ذکر کرد و گفت: لازم است برای خدمت به این عزیزان بصورت اعتقادی و از روی اخلاص خدمت کرد .

 در ادامه حسین نصرالله رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری ضمن تقدیر از پیگیریهای موثر دکتر سیدفرج الله موسوی در راستای ساخت یادمان شهدای گمنام واحد از تعامل ارشمند مسوولین واحد یادگار امام(ره) در راستای حل مشکلات دانشجویان عضو ستاد قدردانی و باارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد در واحد شهرری به سخنان خو پایان داد.

در ادامه جلسه دکتر سیدمحمدرضا میرخان مشاور ریاست و مدیر حراست واحد طی سخنانی  نحوه ارتقای سطح علمی و تحصیلی دانشجویان شاهد در واحد را یادآور و افزود: همه ما خود را همیشه خادم و خدمتگزار فرزندان شاهد می دانیم و از خداوند متعال می خواهیم که کمک کند تا در راه خدمت به این عزیزان هیچ گونه قصوری نداشته باشیم .

در پایان این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد وایثارگر بحث وتبادل نظرگردید و مقرر شد در خصوص ارتقای سطح تحصیلی دانشجویان برنامه مدونی تدوین و همچنین جلسه ای با حضور دانشجویان و اعضای ستاد جهت بیان مشکلات دانشجویان  در واحد برگزار شود.

 لازم به ذکر است در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری 1000 نفر دانشجوی شاهد وایثارگر مشغول به تحصیل هستند.

 

 


نظر شما :