پیام رئیس واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت هفته قوه قضائیه

۰۶ تیر ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۲ کد : ۳۴۱۵ اخبار حوزه ریاست
تعداد بازدید:۴۴۲

دکتر سیدفرج الله موسوی رئیس واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری در پیامی سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش و هفته قوه قضائیه را گرامی داشت.

 متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

هفتم تیر سالروز فاجعه جانسوز و غم انگیز انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و۷۲تن از یاران وفادار انقلاب اسلامی، فرصت مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضائیه و بویژه تجلیل و پاسداشت بزرگ معمار دستگاه قضایی ، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر ، شهید مظلوم “دکتر بهشتی” و شهیدان والامقام این عرصه است.

شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر بهشتی و یارانش یکی از تلخ‌ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی است که چهره پلید منافقین ضد خلق و ادعای مبارزه دروغین آنها را بیش از پیش رسوا و ملت ما را نسبت به توطئه‌ها و ذات خبیث آنان آگاه تر نمود.

 خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه بدانند که سعی و تلاش آنان در عدالت گستری، قانون مداری و احقاق حق مظلومان خدمتی ارزشمند و ستودنی است که مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام می باشد.

 در این راستا قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری و حراست از قانون اساسی و تبعیت از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان یکی از ارکان اساسی نظام نقش ارزنده و اساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی ملت شریف بر عهده دارد که تبلورعینی آن در سال همدلی، همزبانی دولت و ملت بیش از پیش نمایان خواهد شد.

اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش فرا رسیدن  هفته قوه قضائیه را به همه مسئولان قضایی و تلاشگران این عرصه خصوصا مدیران، قضات و کارکنان زحمت کش و دلسوز  تبریک عرض نموده و موفقیت و تأییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان آرزومندم.

 

دکتر سیدفرج الله موسوی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

 


نظر شما :