پیام دکترسید فرج الله موسوی رئیس واحد به مناسبت روز قدس

۲۰ تیر ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۷ کد : ۳۴۱۷ اخبار حوزه ریاست
تعداد بازدید:۴۴۳

 

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شاهد حرکت یکپارچه امت اسلام و آزادی خواهان است؛ حرکتی که با زمان شناسی، ژرف اندیشی و آینده نگری پیر فرزانه انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) پایه گذاری شد تا مسئله فلسطین، پاره تن جهان اسلام و قدس، قبله اول مسلمانان، هیچ گاه به فراموشی سپرده نشود.

همچنانکه از سال 1358، مردم آزاده جهان، فارغ از دین، نژاد و ملیتی خاص، هر سال باشکوه تر از قبل، علیه ظلم و جور و نسل کشی غاصبان قدس و فلسطین فریاد بر می آورند؛ نسیمی که در اوایل انقلاب و با پیام تاریخی حضرت امام(ره) وزیدن گرفت، امروز به طوفانی تبدیل شده که به فضل خداوند بزرگ، طومار این رژیم غاصب را در هم خواهد پیچید.

امروز ظلم و جنایت بر حریم ساکنان یکی از راهبردی‌ترین منطقه جهان بیش از گذشته سایه گسترده است. در یک سو گروه‌های تکفیری برآمده از جهالت دینی و سرویس‌های جاسوسی نظام سلطه در سوریه و عراق مشغول ویران‌گری و کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌دفاع هستند و در سویی دیگر رژیم صهیونیستی، این مجسمه شیطان، جلوه‌ای دیگر از عداوت و آدم‌کشی را به نمایش گذاشته است و تلخ‌تر و دردناک‌تر، سکوت مجامع به اصطلاح جهانی است

تحولات منطقه، اتحاد همه جانبه جبهه استکبار و ایادی آن علیه محور مقاومت، اهمیت روز جهانی قدس امسال را دو چندان کرده است. لذا بر مردم روزه دار و مومن فرض است با شرکت پرشکوه در راهپیمایی این روز بزرگ، حمایت خود از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین و انزجارشان از ظلم و جنایت و کشتار رژیم نامشروع صهیونیستی را اعلام نمایند.

اینجانب ضمن اعلام بیعت مجدد با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و خلف راستین ایشان، مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای"مدظله العالی" و همبستگی با مردم فلسطین از تمامی آحاد ملت و دانشگاهیان به ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری دعوت می نمایم همراه و همگام با صفوف بهم فشرده ملت ایران اسلامی، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم  فلسطین و محور مقاومت اعلام نمائید.

 

دکتر سیدفرج الله موسوی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام حمینی(ره) شهرری

 


نظر شما :