پیام تبریک دکتر قاضی مغربی به مناسبت سی و سومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری

۱۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۰:۲۴ کد : ۴۹۷۸ اخبار حوزه ریاست ریاست
تعداد بازدید:۱۱۵۶
پیام تبریک دکتر قاضی مغربی به مناسبت سی و سومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری

بسم الله الرحمن الرحیم

استادان گرانقدر، دانشجویان گرامی و همکاران عزیز

با سلام

۱۲خردادماه، سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری، یادآور سالها تلاش صادقانه، خالصانه و متعهد همه ی شما عزیزان فرهیخته است.

    اینجانب بر خود لازم میدانم که سی و سومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری را به مردم شریف و ولایت مدار شهرستان ری و همینطور استادان،  دانشجویان و کارکنان زحمتکش این واحد دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض نمایم.

امروزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد امام خمینی(ره) شهرری با حدود ۲۵۰۰۰ دانشجو و ۳۵۰ نفر عضو هیات علمی تمام وقت به  عنوان قطب شبکه های ارتباطی و حمل و نقل شناخته شده است و در این راستا حرکت های جدیدی را آغاز کرده است.

هدف اصلی این دانشگاه، تبدیل آن به دانشگاه حل مساله است و در این راستا خوشبختانه با حمایت اعضای هیات علمی ، کارمندان و دانشجویان توانسته است مقدمات اولیه را فراهم کند. برگزاری همایش ها و موضوعات جدیدی همانند استارتاپ ویکند حمل و نقلی شو، روز باز دانشگاه، حضور و بازدید مدیران صنایع پوشاک و نساجی در دانشگاه، تعامل بسیار گسترده با سازمان استاندارد، اختصاص دفتر به برخی سازمانها و صنایع در دانشگاه، بازدید استادان از برخی کارخانجات، تعامل با دانشگاه کلن آلمان، تعامل با بخشداری کهریزک و ... در زمره موارد جدیدی است که در این چند ماه اخیر رخ داده است. در این مدت برنامه علمی حوزه حمل و نقل تقریبا تدوین شده است اما نهایی نشده است. برخی دانشکده ها به صورت فعال شرکت کرده اند که ان شاءا.. با همکاری بیشتر اساتید این برنامه تدوین خواهد شد.

ان شاءا.. با حول و قوه ی الهی و مساعدت همکاران گرامی علیرغم مشکلات موجود آینده ای درخشان پیش روی این واحد دانشگاهی خواهد بود و گامهای موثری درجهت تبدیل شدن به دانشگاه حل مساله بر خواهیم داشت.

 

دکتر سعید قاضی مغربی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام خمینی(ره) شهر ری


( ۱ )

نظر شما :